اخبار

حضور ویستا پلیمر در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بهمن 1400

پس از دو سال تجربه پیک های چندگانه به واسطه دنیاگیری ویروس کووید19، چرخه کار و صنعت داشت به روال معمول برمی گشت که سویه ای جدید یک بار دیگر معادلات را به هم زد. آن هم درست چند روز پیش از برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست. امیکرون در سطح کشور منتشر شده بود و گریزی هم از آن نبود.

در چنین شرایطی کسی انتظار نداشت شاهد برگزاری نمایشگاهی باشیم که چیزی از بهترین دوره های آن کم نداشت‌.

بازدید وزیر نفت، معاونین این وزارتخانه و همچنین مدیران وزارت صمت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد پتروشیمی های کشور و انبوه مدیران و کارشناسان بخش های دولتی تصمیم ساز و قانون گذار در کنار همه بازدیدکننده های متخصص دیگر به مشارکت کنندگان انگیزه بیشتری برای آینده می داد.

برگزاری نشست های تخصصی و حضور پررنگ هیات های تجاری و بازرگانان خارجی از کشورهای همسایه و همچنین برای اولین بار از امریکای جنوبی، به اذعان حاضرین در نمایشگاه و در نشست های متعدد B2B ار دیگر شاخصه های این دوره از ایران پلاست بود.

به نظر می رسد به رغم همه محدودیت ها توانست کارنامه ای قابل قبول و شایسته احترام از خود برجای بگذارد.

رویداد و گردهمایی بزرگ پانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست هم به آخر رسید. یقینا صنعت رو به رشد پتروشیمی و پلیمر در کشور با تکیه به توان داخلی و البته امیدواری به مذاکرات برجام در عرصه بین المللی، خیز بلندی را به سوی ارایه هر چه بیشتر فناوری های روز و نوآوری ها در دوره آتی ایران پلاست برخواهد داشت.

نوشتهٔ پیشین
پلیمر چیست؟
نوشتهٔ بعدی
حضور ویستا پلیمر در نمایشگاه اصفهان پلاست اردیبهشت 1401

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست